אילו דלתות לבית רוכשים נגד פריצה?

אתם רוצים למנוע מלכתחילה מצב שבו אתם תצרו קשר עם מנעולן שיבוא ויסייע לכם לתקן את הדלת, לאחר שזו נפרצה ע"י גנב. אתם מעוניינים בדלת איכותית במיוחד, שתאפשר לכם לקבל את ההגנה המקסימלית נגד פריצות. יודגש כבר עכשיו, שכל מנעולן יסביר לכם שאין דלת שחסינה ב100% נגד פריצות – אבל יש דלתות לבית שיעשו לפורץ הבלתי חוקי חיים קשים מאד, וידרשו ממנו שעות ארוכות של עבודה, מה שכמובן ימשוך תשומת לב, יפעיל את האזעקה, ויאפשר לכם למנוע את הפריצה בפועל. אם כך, אילו דלתות לבית  כדאי לבחור?

 

דלתות לבית – כמה המלצות לדלת בטיחותית

  • צירים נסתרים – כיום, ניתן למצוא דלתות לבית אשר כוללות צירים נסתרים שלא נראים מבחוץ. מדוע זה חשוב? משום שפורצים לא חוקיים רבים מעדיפים פשוט לפרק את הדלת במקום להתעסק עם המנעול. ברגע שהצירים סמויים מן העין – הם לא יכולים לעשות זאת.
  • מנעול בשלושה ממדים – כל מנעולן יסביר לכם שהדלתות עם מנגנון הנעילה הישן של הבריחים הגליליים אמנם יעיל וחזק מאד, אלא שניתן לכפוף אותם עם מכשור מתאים, ואפשר גם לשלוף אותם מהמשקוף. עם הבריחים התלת ממדיים שמתלכדים עם המשקוף והופכים לחלק ממנו, הדבר לא מתאפשר, ומדבור על בריחי נעילה שלא ניתן לכופף.
  • נעילה אוטומטית – מחקר גילה שלפחות 50% מהפריצות שנעשו לבית – היו מאחר שאנשים פשוט שכחו את המפתח בדלת או לא נעלו את הדלת. ישנן דלתות כיום, אשר כוללות מנגנון של נעילה אוטומטית ברגע שהן נסגרות, והדבר מפחית את הסיכוי לפריצה באופן משמעותי.
  • נועל צילינדר – כל עוד הצילינדר חשוף תמיד, ניתן לפרוץ אותו גם עם מכשירים שאינם משמיעים רעש, ובכך הסכנה. ישנן דלתות עם נעילה מיוחדת לצילינדר, שמחייבות את הפורץ לעשות שימוש בכלים רועשים לפריצה – דבר שחושף אותו כמובן.

 

להתקדם לפתרונות הטובים ביותר

אם כן, כל מנעולן רציני ירצה להמליץ לכם על הדלתות שכוללות את מנגנוני האבטחה והנעילה המתקדמים ביותר שיש. אנו מאחלים לכם שלעולם לא תזדקקו לשירותי המנעולן, למעט בהתקנת הדלת החדשה לבית.

כתיבת תגובה