היכן נוכל למצוא שערים חשמליים?

איזו תמונה עולה לכם בראש, כאשר אתם חושבים על שערים חשמליים? יש מי שישר חושבים על השערים שנמצאים בכניסה ליישובים מסוימים – אלו הם לרוב שערי הזזה קונזוליים. יש מי שחושבים על שערי הכנף האוטומטיים, ויש מי שחשובים בכלל על השערים האוטומטיים שמיועדים לחיוניים. האמת היא כמובן, שכולם צודקים במחשבה שעולה להם לראש. הדבר רק מדגים לנו עד כמה שערים חשמליים יכולים לשרת אותנו במגוון רחב מאד של סיטואציות, וניתן להתקין אותם בלא מעט מקומות.

שערים חשמליים – מהם המקומות בהם השערים מותקנים?

  • כניסה לבית – פעמים רבות, אנשים מבקשים להתקין שערים חשמליים בכניסה לבתים שלהם. השערים הללו מתפקדים באופן כפול: הם גם מאפשרים לנו לעצב בצורה ייחודית את הכניסה לבית, גם מאפשרים כניסה ויציאה נוחה ללא מפתח, וכמובן שמעל לכל – הם מאפשרים לנו לדעת שגורם זר לא יוכל לעבור את השער אלא אם אנחנו נאשר את הכניסה שלו.
  • כניסה לחניונים – שערים חשמליים נמצאים לעתים קרובות גם בכניסה לחניונים השונים. במקרה הנ"ל, תפקיד השערים הוא לווסת את התנועה לתוך החניון, ולדאוג שכל מי שיוצא או נכנס – שילם את המחיר עבור השהות בחניון. השערים עצמם נפתחים באופן מהיר מאד ומאפשרים תנועה נוחה גם בשעות העומס בחניון.
  • שערי הזזה ליישובים – ביישובים רבים, מעוניינים להתקין שערי הזזה חשמליים. השערים הללו הם גדולים מאד, ומיועדים בעיקר לוויסות הכניסה של רכבים לתוך היישוב. יש אפשרות לשערי הזזה נגררים על האדמה, ויש אפשרות לשערים קונזוליים שהם עומדים באוויר. כל השערים הם חשמליים ומותקנים עם מנוע מיוחד שמאפשר את הזזתם.

לבחור את סוג השער המתאים

כפי שאתם רואים, ניתן למצוא כיום שערים חשמליים במגוון רחב מאד של מקומות, וכמובן שיש עוד שפע של מתחמים שבהם נמצא אותם. השערים החשמליים נמצאים גם בכניסה מבני משרדים, בכניסה למפעלים ואזורי תעשיה, בכניסה למוסדות חינוך ומבני ציבור, וכיו"ב. לעתים, יש אפשרות לבחור בין מספר סוגי שערים שונים, ואפשר להתייעץ עם גורם מקצועי, שיסביר לכם מה תהיה הבחירה הנבונה ביותר.

כתיבת תגובה