הכל על התקנת מדפי זכוכית בבית

מדפי זכוכית

מדפי זכוכית

מחפשים משהו שיוכל לשדרג את הבית שלכם באופן משמעותי? מעוניינים במערכת של מדפים, אבל לא רוצים שוב במראה הפלסטיקי או המתכתי המשעמם? אפשר שמה שאתם מחפשים, הוא בעצם התקנה של מדפי זכוכית עבור הבית שלכם. למדפי הזכוכית יש מראה שמבדיל אותם באופן מהותי ממדפים אחרים. המראה האסתטי והנקי של הזכוכית, מסייע לשדרג את העיצוב של הבית שלכם באופן מידי. הזכוכית עצמה היא חזקה ואיננה נשברת או נסדקת בקלות, ולכן היא גם נחשבת שימושית מאד. אם כך, איזה שימוש אפשר לעשות במדפי הזכוכית בבית והיכן נוכל לפגוש אותם?

כמה רעיונות למדפי זכוכית

  • מדפים עצמאיים – אלו מדפי זכוכית אשר תולים ישירות על הקיר, ברמת המדף הבודד. המדפים הללו יכולים לשמש אותנו לטובת אחסון של פריטים מגוונים. אפשר למקם עליהם ספרים אהובים, אפשר לשלב עליהם פסלים קטנים לקישוט הבית, אפשר להציב עליהם כמה מכלי המטבח, וכיו"ב. את המדפים אפשר לתלות באופן ייחודי ולהוסיף להם גם פרזולי מתכת, שיהפכו אותם ממש לפינה איכותית בתוך הבית.
  • מדפים בהתקן שולחני – מדובר על מדפי זכוכית אשר מותקנות ע"ג רהיט שולחני מסוים, וכך בעצם אפשר ליהנות מאחסון איכותי מאד בין שלבים השונים של המדף. המדף העליון ביותר במתקן, יכול לשמש לטובת הצבה של כוסות, צלחות, ספרים, וכיו"ב. מומלץ למקם את המדפים הללו בפינות של הסלון או חדר השינה.
  • ספריית מדפים על הקיר – מדובר על מתקן שלם שמורכב כולו ממדפי זכוכית שכולם מותקנים על הקיר. למעשה, מדבור על ספריה של מדפי זכוכית. הספרייה הנ"ל יכול לשמש אתכם בעיקר לטובת אחסון של ספרים, דיסקים, תקליטים, או כל פריט אחר שנראה לכם מתאים.

יוקרה לצד נוחות

לסיכום, מדפי זכוכית יכולים לעזור לכם בשני מובנים כפולים. מצד אחד, הם מאד נוחים, וקל מאד להשתמש בהם לטובת אחסון פריטים רבים בבית. מהצד השני, העיצוב היוקרתי שלהם הופך אותם לפריטים משמעותיים מאד בתוך הבית, ולכאלה שכדאי לשים לב אליהם.

כתיבת תגובה