על משקוף עיוור לדלתות פנים

כאשר אתם משפצים את הבית שלכם ומתקינים דלתות  פנים חדשות, יש לקחת בחשבון גם את הנושא של התקנת המשוקף. כידוע לכם, בהתקנת דלת פנימית, המשקוף הוא שנותן לה את הבסיס החזק, ומאפשר גם לתמוך בקיר אשר מעליה. עם זאת, לעתים קרובות אתם מוצאים שהתקנת המשקוף פוגעת בתכנון של הדלת עצמה, ואולי יש גם בעיה במידות שלה. במקרים הללו, התקנה של משקוף עיוור יכול בהחלט להיות הפתרון שיספק לכם את המענה הטוב ביותר.

 

הכל על משקוף עיוור לדלתות הפנים

  • מהו משקוף עיוור? – בכדי להבין כיצד משקוף עיוור תורם לדלתות הפנים שלכם, יש להבין על מה בדיוק מדובר. המשקוף העיוור הוא בעצם משקוף אשר סמוי לחלוטין מן העין. הוא איננו נראה כלל ומכוסה בשכבה של טיח. עם זאת, הוא בהחלט קיים והוא חזק לא פחות מאשר המשקוף לרגיל – אם כי הוא דורש התקנה יותר מדויקת ויותר מקצועית.
  • מהם היתרונות שלו? – בהתקנה של משקוף עיוור עבור דלתות פנים, אתם בעצם יכולים לפתור את אותן בעיות שציינו בפסקה הראשונה. המשקוף כל ללא נראה, ולכן העיצוב של הדלת לא נפגע אפילו במקצת. אין גם בעיה באשר ליחס של הקיר מול הדלת, שכן המשקוף עצמו כאמור מכוסה. מעבר לדברים הללו, להתקנה של משקוף עיוור יש יתרון חשוב מאד, שכן בהתקנתו קל מאד לאדם שמבצע את עבודות הטיח, לדעת מהו עובי הטיוח המדויק לכל הקיר מסביב לדלת.
  • מהן עלויות ההתקנה? – לעתים, המחיר עבור ההתקנה של משקוף עיוור עלול להיות גבוה יותר מאשר מחיר ההתקנה למשקוף רגיל. הסיבה לכך היא שבכדי שהמשקוף העיוור יתפקד היטב חייבים להשתמש בפרופילים יקרים יחסית – או להשתמש בשיטת התקנה מאד מדויקת, שדורשת את הידע של מומחים מיוחדים בתחום, שיכולים לגבות כמובן מחיר נוסף. עם זאת, התמחור הוגן מאד אל מול התמורה.

 

הפתרון המושלם עבורכם

אם כן, להתקנה של דלתות פנים איכותיות במיוחד בבית שלכם – בחרו במשקופים העיוורים, ותוכלו לקבל את הפתרון הטוב ביותר שיש בתחום.

כתיבת תגובה