איך מבצעים פריצת דלת לבית ללא סימני פריצה?

כאשר אתם נתקעים מחוץ לבית שלכם ללא מפתח, אתם כמובן נמצאים בבעיה. אחת הדריכם הטובות לפתור זאת, היא כמובן ליצור קשר עם מנעולן מקצועי שיבוא ויפרוץ את הדלת שלכם. אולם, לעתים אתם אף נדרשים לפרוץ את הדלת בעצמכם אם אין מנעולן זמין. לכן, במקרים הללו, ואף במקרים שבהם תצרו קשר עם מנעולן, חשוב מאד לדעת איך בעצם אפשר לפרוץ את הדלת בצורה טובה, מבלי שהדלת עצמה תינזק ותיפגם. הנה כמה עצות שיוכלו לסייע לכם.

 

פריצת דלת שלא משאירה סימנים

  • לא לבעוט – אתם בוודאי מכירים את הסצינות בסרטים שבהן השוטרים פורצים תמיד את הדלת בשיטה פשוטה – הם בועטים בדלת. מה שלא מראים בסרט אף פעם זה מה קורה לדלת אחרי שבועטים בה. מקרים רבים היא נותרת שבורה בחלקה, ובעצם אי אפשר יותר לנעול אותה. כך מדובר על הרס מוחלט. לן, דבר ראשון, אלא אם מדובר על מצב של סכנת חיים – לא בועטים בדלת.
  • שימוש במפתח אלן וסיכה – מדובר על שני כלים שאפשר תמיד לסחוב אתכם, ושהם יעילים בעיקר לפריצה של מנעולים פשוטים. פריצה שכזו מתבססת על מנעולים פשוטים עם מספר פינים, שבהם באמצעות מפתח אלן לוחצים על פין מסוים, ובאמצעות הסיכה מרימים אותו לגובה המתאים. מדובר על פעולה מורכבת מאד שדרושת זמן רב ולכן אם אתם רוצים להיות מוכנים למצב חירום – חייבים קודם להתאמן בבית עם מנעול מפורק ישן.
  • ליצור קשר עם מנעולן – כמובן שדרך נוספת היא פשוט ליצור קשר עם מנעולן מקצועי. חשוב מאד לציין שבקרוב המקרים, רק המנעולן יוכל לסייע לכם בכדי שתוכלו לפרוץ את הדלת מבלי להותיר סימני פריצה בדלת. למנעולן יש את הכלים המקצועיים והידע הרב, אשר נדרשים בכדי לפרוץ רק את המנעול ולהחליפו בלי להרוס את הדלת.

 

פריצת דלת – לא לוקחים סיכון

חשוב מאד לציין כי יצירת קשר עם מנעולן טובה גם במידה ואתם צריכים לפרוץ מנעול של רכב, מנעול כספת או מנעול של פלדלת שהם מורכבים פי כמה – ובהם רק ידע וכלים מקצועיים יאפשרו פריצה ללא סימנים.

המאמר נכתב באדיבות בית המנעול והמפתח – מנעולן בתל אביב

כתיבת תגובה